Un bărbat a căzut în mijlocul unui bulevard din Alba Iulia, iar șoferii l-au luat drept jalon

Un bărbat a căzut în mijlocul unui bulevard din Alba Iulia, iar șoferii l-au luat drept jalon
Reprezentații IPJ Alba au declarat că nu a existat niciun apel la 112 în care să fie semnalat incidentul.
Incident revoltător luni, 27 februarie, la orele prânzului, în Alba Iulia. Un bărbat a căzut în mijlocul unui bulevard din oraș și mai mulți șoferi l-au ocolit cu grijă, dar nu s-au gândit să oprească ca să vadă în ce stare era acesta și dacă avea nevoie de ajutor.
Incidentul s-a petrecut în jurul orei 12:00, pe bulevardul 1 Decembrie 1918, fiind filmat de la etajul unei clădiri din apropiere.În imagini se vede cum bărbatul este căzut pe banda a doua a bulevardului, iar mai multe mașini reduc viteza și îl ocolesc cu grijă. Într-un final, o mașină a oprit pe prima bandă, iar bărbații aflați în ea au sărit în ajutor. Nu este clar ce s-a întâmplat în continuare cu bărbatul și nici cum a ajuns în mijlocul străzii.Reprezentații IPJ Alba au declarat că nu a existat niciun apel la 112 în care să fie semnalat incidentul.
Sursa: Realitatea de Alba
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:22 - Fetiță de 8 ani, căzută într-o fântână aflată în construcție. Intervenție de amploare a pompierilor în Vrancea
- 10:10 - Alertă ANM: Cod portocaliu de furtuni și vijelii în 12 județe. Se vor depăși 70 de litri de apă pe metru pătrat
- 21:49 - Florentin Petre pleacă de la Dinamo! Mesajul emoționant prin care clubul și-a luat rămas-bun de la legenda din Ștefan cel Mare
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























