Social· 1 min citire

Un autoturism a luat foc pe o stradă din Alba Iulia

Un autoturism a luat foc pe o stradă din Alba Iulia

Un autoturism a luat foc pe o stradă din Alba Iulia

Scris de Sergiu Badarau Publicat: 4 nov. 2022, 21:33

În masina se afla o persoană care s-a autoevacuat pana la ajungerea  forțelor de intervenție.

Detașamentul de pompieri Alba Iulia  a intervenit pentru localizarea și stingerea unui incendiu pe Bulevardul Transilvaniei, în municipiul Alba Iulia.

În masina se afla o persoană care s-a autoevacuat pana la ajungerea  forțelor de intervenție.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Social