Advertising
Teribilism pentru un tânăr de 20 de ani: s-a oprit cu mașina într-un stâlp. Care a fost motivul

Teribilism pentru un tânăr de 20 de ani: s-a oprit cu mașina într-un stâlp. Care a fost motivul
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 27 dec. 2021, 17:21
Față de conducătorul auto, cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducere sub influența alcoolului
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
- 17:50Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























