Advertising
S-a urcat noaptea la volan și a sperat că nu-l prind polițiștii. Ce pățit un tânăr de 20 de ani

S-a urcat noaptea la volan și a sperat că nu-l prind polițiștii. Ce pățit un tânăr de 20 de ani
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 20 ian. 2022, 16:40
Față de conducătorul auto, cercetările sunt continuate pentru săvârșirea infracțiunii de conducere fără permis.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:14Furtuna a făcut prăpăd în județul Hunedoara. Gospodării inundate și copaci doborâți la pământ în urma vijeliilor
- 23:11Prăpăd după furtuni în mai multe județe din țară. Drumuri transformate în râuri și străzi inundate în doar câteva minute
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























