Advertising
S-a urcat la volanul unei autoutilitare fără a avea permis și a lovit o mașină parcată

S-a urcat la volanul unei autoutilitare fără a avea permis și a lovit o mașină parcată
Scris de Monica Ghinet Publicat: 25 aug. 2020, 15:42
La data de 24 august 2020, în jurul orei 18.30, polițiștii Secției 7 Poliție Rurală Sebeș s-au deplasat pe raza localității Câlnic unde un cetățean a reclamat, prin 112, faptul că autoturismul său, care era parcat în fața locuinței, a fost lovit de o autoutilitară.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:16Trump sare în ajutorul Venezuelei, după cele două cutremure devastatoare: „SUA sunt pregătite”
- 08:05Accident la o trecere de pietoni din Timișoara! O adolescentă de 17 ani a ajuns la spital după ce motocicleta a căzut peste ea
- 08:01Presa maghiară: 32 de șoferi români au încercat să păcălească radarele e-SIGUR. Greșeala care îi poate băga după gratii
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























