Advertising
S-a urcat la volan fără permis. Nu era la prima abatere de acest fel, așa că a stat în arest

S-a urcat la volan fără permis. Nu era la prima abatere de acest fel, așa că a stat în arest
Scris de Monica Ghinet Publicat: 21 aug. 2020, 14:51
La data de 20 august 2020, polițiștii Secției 4 Poliție Rurală Ocna Mureș au luat măsura reținerii pentru 24 de ore, față de un tânăr de 21 de ani, din comuna Viișoara, județul Cluj, care locuiește fără forme legale pe raza comunei Lunca Mureșului, pentru săvârșirea infracțiunilor de conducere fără permis, punerea în circulație a unui autovehicul neînmatriculat și conducerea unui autovehicul cu număr de înmatriculare fals.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:16Trump sare în ajutorul Venezuelei, după cele două cutremure devastatoare: „SUA sunt pregătite”
- 08:05Accident la o trecere de pietoni din Timișoara! O adolescentă de 17 ani a ajuns la spital după ce motocicleta a căzut peste ea
- 08:01Presa maghiară: 32 de șoferi români au încercat să păcălească radarele e-SIGUR. Greșeala care îi poate băga după gratii
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























