Advertising
S-a urcat la volan fără a avea permis și a intrat cu mașina în două autoturisme parcate regulamentar

S-a urcat la volan fără a avea permis și a intrat cu mașina în două autoturisme parcate regulamentar
Scris de Monica Ghinet Publicat: 23 iul. 2020, 13:24
La data de 22 iulie 2020, cu ocazia soluționării unui accident rutier soldat cu pagube materiale, polițiștii din Blaj au constatat că tânărul care l-a provocat nu posedă permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:20Tragedie în Bihor: un adolescent de 15 ani și-a pierdut viața după ce s-a înecat în Balta de la Șimian
- 22:10Verdict în dosarul lui Wiz Khalifa: Tribunalul Constanța respinge cererea de revizuire în dosarul consumului de cannabis
- 20:59Tânăr de 24 de ani, arestat după ce a convins o copilă de șapte ani să îi trimită materiale pornografice. Cum a racolat-o
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























