Advertising
S-a dat de gol că e beat la volan după ce a tamponat o mașină parcată

S-a dat de gol că e beat la volan după ce a tamponat o mașină parcată
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 3 ian. 2023, 17:55
Bărbatul reținut va fi prezentat Parchetului de pe lângă Judecătoria Alba Iulia, pentru dispunerea măsurilor legale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
- 13:40Hoți prinși în flagrant în Prahova după un apel la 112. Ce a observat un vecin în miez de noapte
- 12:59Sindicaliștii cer interzicerea poligrafului în recrutare și sancțiuni pentru angajatorii care îl impun
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























