Social· 1 min citire

Prins de polițiști în timp ce conducea cu dreptul de a conduce suspendat

Prins de polițiști în timp ce conducea cu dreptul de a conduce suspendat

Prins de polițiști în timp ce conducea cu dreptul de a conduce suspendat

Scris de Sergiu Badarau Publicat: 25 ian. 2022, 18:18

Față de conducătorul auto, cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducere fără permis.

La data de 24 ianuarie 2022, în jurul orei 04.40, polițiștii Secției 1 Poliție Rurală Galda de Jos, în timp ce acționau pe DJ 107 H, în Ighiu, au depistat un tânăr, de 25 de ani, din Alba Iulia, în timp ce conducea un autoturism, având dreptul de a conduce autovehicule suspendat.

Față de conducătorul auto, cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducere fără permis.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Social