Polițiștii au stabilit cauza morții bărbatului găsit la Ciumbrud

Polițiștii au stabilit cauza morții bărbatului găsit la Ciumbrud
Din primele informații, din cercetările de la fața locului, cadavrul nu prezenta urme de violență.
Cauza decesului, în cazul bărbatului de 30 de ani, descoperit decedat într-o acumulare de apă pe raza localității Ciumbrud, a fost stabilită de către medicii legiști din județul Alba.
Potrivit reprezentanților IPJ Alba, bărbatul ar fi decedat în urma asfixierii mecanice prin înec, mai exact acesta s-a înecat în acumularea de apă.
În după amiaza zilei de marți, 21 februarie, în jurul orei 16.30, tânărul a fost găsit decedat într-o acumulare de apă, de pe raza localității Ciumbrud.
Bărbatul de 30 de ani, din Aiud, a fost transportat la Serviciul de Medicină Legală Alba, în vederea efectuării necropsiei.
Din primele informații, din cercetările de la fața locului, cadavrul nu prezenta urme de violență.
Sursa: Realitatea de Alba
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 17:16 - Zelenski respinge „aderarea simbolică” a Ucrainei la UE: „Merită statut deplin, nu de fațadă”
- 16:38 - Jaqueline Cristian, calificare dramatică în turul 3 la Madrid: a salvat 3 mingi de meci într-un meci ce a durat 3 ore
- 16:05 - UE deblochează ajutorul pentru Ucraina: acord de 90 de miliarde de euro și sancțiuni suplimentare pentru Rusia
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News













