Advertising
Peste 20 de pompieri și polițiști au petrecut de Ziua Națională donând sânge!

Peste 20 de pompieri și polițiști au petrecut de Ziua Națională donând sânge!
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 1 dec. 2022, 21:48
Aceștia au răspuns apelului reprezentanților autorităților județene și locale și s-au alăturat campaniei ”Avem același sânge”
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 17:50Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
- 13:40Hoți prinși în flagrant în Prahova după un apel la 112. Ce a observat un vecin în miez de noapte
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























