Advertising
Penitenciarul din Aiud are doi „clienți” în plus. Pentru ce au fost încarcerați doi bărbați

Penitenciarul din Aiud are doi „clienți” în plus. Pentru ce au fost încarcerați doi bărbați
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 2 feb. 2022, 16:05
Cei doi au fost depuși la Penitenciarul Aiud pentru executarea pedepselor.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:14Furtuna a făcut prăpăd în județul Hunedoara. Gospodării inundate și copaci doborâți la pământ în urma vijeliilor
- 23:11Prăpăd după furtuni în mai multe județe din țară. Drumuri transformate în râuri și străzi inundate în doar câteva minute
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























