Advertising
Opt căutători de comori prinși în flagrant de polițiști la cetatea Zebenicului

Opt căutători de comori prinși în flagrant de polițiști la cetatea Zebenicului
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 20 feb. 2023, 16:31
Un bărbat în vârstă de 45 de ani, din județul Cluj s-a ales cu o amendă de 25.000 de lei pentru că deținea două detectoare de metale fără autorizaţie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:49Etapa a doua de înscriere la grădiniță: ce trebuie să știi înainte de 26 iunie
- 08:43Paradox în aviație: combustibil mai ieftin, dar prețurile biletelor rămân neschimbate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























