Advertising
O femeie de 73 de ani a murit după ce a fost lovită de tren

O femeie de 73 de ani a murit după ce a fost lovită de tren
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 3 ian. 2023, 17:48
Un accident feroviar tragic a avut loc în dimineața zilei de luni, 2 ianuarie, pe o linie de cale ferată din județul Alba.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
- 13:40Hoți prinși în flagrant în Prahova după un apel la 112. Ce a observat un vecin în miez de noapte
- 12:59Sindicaliștii cer interzicerea poligrafului în recrutare și sancțiuni pentru angajatorii care îl impun
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























