Social· 1 min citire

O autoutilitară a luat foc pe A1

O autoutilitară a luat foc pe A1

O autoutilitară a luat foc pe A1

Scris de Sergiu Badarau Publicat: 12 apr. 2022, 00:36

Din informațiile preliminare ar fi vorba despre un incendiu ce se manifestă la un autoturism(dubă).

Garda de intervenție Sebeș intervine pentru localizarea și stingerea unui incendiu  pe autostrada A1,  sensul Sibiu - Sebeș. 

Din informațiile preliminare ar fi vorba despre un incendiu ce se manifestă la un autoturism(dubă).

Misiunea este în dinamică, revenim cu detalii. Forțe alocate: 2 ASAS.

foto/arhivă

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Social