Advertising
Ministrul Energiei: Sistemul electroenergetic funcţionează stabil, în condiţii de iarnă severă

Ministrul Energiei: Sistemul electroenergetic funcţionează stabil, în condiţii de iarnă severă
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 13 ian. 2026, 13:10
România se află sub atenţionări de ger
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:49Etapa a doua de înscriere la grădiniță: ce trebuie să știi înainte de 26 iunie
- 08:43Paradox în aviație: combustibil mai ieftin, dar prețurile biletelor rămân neschimbate
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























