Advertising
La 67 de ani, un bărbat s-a ales cu ordin de protecție după ce și-a bătut soția

La 67 de ani, un bărbat s-a ales cu ordin de protecție după ce și-a bătut soția
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 21 dec. 2021, 16:14
Față de agresor, cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de violență în familie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
- 17:50Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























