Scris de Monica Ghinet Publicat: 7 feb. 2023, 14:06
Vineri, 3 februarie, în jurul orei 11,00, colegul nostru, agent șef Nemeși Valer, polițist de proximitate în cadrul Poliției Orașului Cugir, se afla pe strada Simion Bărnuțiu din oraș, în drum spre sediul poliției după o intervenție în teren, când a observat un vârstnic căruia i s-a făcut rău și a căzut la pământ, inconștient.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:16Trump sare în ajutorul Venezuelei, după cele două cutremure devastatoare: „SUA sunt pregătite”
- 08:05Accident la o trecere de pietoni din Timișoara! O adolescentă de 17 ani a ajuns la spital după ce motocicleta a căzut peste ea
- 08:01Presa maghiară: 32 de șoferi români au încercat să păcălească radarele e-SIGUR. Greșeala care îi poate băga după gratii
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News



























