Advertising
Expoziția Muzeul și orașul Alba Iulia după Unire (1919-1922)

Expoziția Muzeul și orașul Alba Iulia după Unire (1919-1922)
Scris de Marius Paul Publicat: 27 nov. 2019, 13:45
Joi, 28 noiembrie 2019, ora 12:00 la Muzeul Național al Unirii Alba Iulia (spațiul expozițional de la etajul 2) va avea loc vernisajul expoziției Muzeul și orașul Alba Iulia după Unire (1919-1922).
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:40Hoți prinși în flagrant în Prahova după un apel la 112. Ce a observat un vecin în miez de noapte
- 12:59Sindicaliștii cer interzicerea poligrafului în recrutare și sancțiuni pentru angajatorii care îl impun
- 12:32Lovitură uriașă în retail: frații Pavăl preiau Carrefour România, decizie finală a Consiliului Concurenței
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























