Advertising
Evacuat din casă pentru violențe, un bărbat s-a întors s-o omoare pe soție. A primit 11 ani de închisoare după ce și-a înjunghiat soția și fiica

Evacuat din casă pentru violențe, un bărbat s-a întors s-o omoare pe soție. A primit 11 ani de închisoare după ce și-a înjunghiat soția și fiica
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 7 oct. 2022, 20:37
Bărbatul este acuzat de tentativă de omor, alte violențe, dar și de încălcarea ordinului de restricție emis pe numele său.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 17:50Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
- 13:40Hoți prinși în flagrant în Prahova după un apel la 112. Ce a observat un vecin în miez de noapte
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























