Advertising
Doi soți și-au pierdut viața după ce mașina lor s-a lovit de o autoutilitară

Doi soți și-au pierdut viața după ce mașina lor s-a lovit de o autoutilitară
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 3 nov. 2021, 16:57
Fetița lor de opt ani se afla pe bancheta din spate
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 17:50Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
- 13:40Hoți prinși în flagrant în Prahova după un apel la 112. Ce a observat un vecin în miez de noapte
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























