Advertising
Doi indivizi au tâlhărit un tânăr de 18 ani. Polițiștii le-au dat de urmă după ce aceștia au amanentat telefonul
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 24 feb. 2023, 16:49
În cursul zilei de azi, 24 februarie 2023, cei doi tineri vor fi prezentați Parchetului de pe lângă Judecătoria Alba Iulia, pentru dispunerea măsurilor legale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:49Etapa a doua de înscriere la grădiniță: ce trebuie să știi înainte de 26 iunie
- 08:43Paradox în aviație: combustibil mai ieftin, dar prețurile biletelor rămân neschimbate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























