Advertising
Doi bărbați au plecat la plimbare cu mașina pe străzile din Aiud. Nici unul nu avea de permis de conducere

Doi bărbați au plecat la plimbare cu mașina pe străzile din Aiud. Nici unul nu avea de permis de conducere
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 3 ian. 2022, 16:10
În urma verificărilor efectuate, polițiștii au constatat că niciunul dintre cei doi bărbați nu dețin permis de conducere
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
- 17:50Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























