Advertising
Doi adolescenți au avut nevoie de îngrijiri medicale după ce o tânără i-a accidentat și și-a continuat drumul

Doi adolescenți au avut nevoie de îngrijiri medicale după ce o tânără i-a accidentat și și-a continuat drumul
Scris de Monica Ghinet Publicat: 10 feb. 2021, 15:29
La data de 9 februarie 2021, în urma unui apel prin 112, polițiștii din Sebeș au intervenit pe raza localității Cărpiniș, comuna Gârbova, pentru soluționarea unui accident rutier, soldat cu rănirea unei persoane.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:13Polițist criminalist de 29 de ani, găsit fără viață în locuința sa. Colegii au dat alarma după ce nu s-a prezentat la serviciu
- 21:30Bebeluș de 4 luni, salvat dintr-o maşină încuiată accidental în Alba Iulia. Un jandarm aflat în timpul liber a intervenit rapid
- 21:26Fostul ministru în Guvernul Bolojan, Bogdan Ivan, implicat într-un accident de mașină | VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























