Advertising
De beat ce era a căzut cu mașina în râu

De beat ce era a căzut cu mașina în râu
Scris de Monica Ghinet Publicat: 8 feb. 2021, 13:21
La data de 07 februarie 2021, în jurul orei 08.30, polițiștii din Câmpeni au fost sesizați, prin 112, cu privire la faptul că pe raza orașului Câmpeni, se află o mașină căzută în râu.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
- 13:40Hoți prinși în flagrant în Prahova după un apel la 112. Ce a observat un vecin în miez de noapte
- 12:59Sindicaliștii cer interzicerea poligrafului în recrutare și sancțiuni pentru angajatorii care îl impun
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























