Advertising
Cascadorie cu mașina. Un șofer beat a intrat într-un stâlp, iar apoi într-un zid

Cascadorie cu mașina. Un șofer beat a intrat într-un stâlp, iar apoi într-un zid
Scris de Monica Ghinet Publicat: 13 iul. 2020, 14:38
La data de 10 iulie 2020, în jurul orei 19.00, polițiștii Secției 7 Poliție Rurală Sebeș au intervenit pentru soluționarea unui eveniment rutier produs pe raza comunei Gârbova, soldat cu pagube materiale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:14Furtuna a făcut prăpăd în județul Hunedoara. Gospodării inundate și copaci doborâți la pământ în urma vijeliilor
- 23:11Prăpăd după furtuni în mai multe județe din țară. Drumuri transformate în râuri și străzi inundate în doar câteva minute
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























