Advertising
Campanie de colectare a deşeurilor de echipamente electrice

Campanie de colectare a deşeurilor de echipamente electrice
Scris de Monica Ghinet Publicat: 18 nov. 2020, 10:41
Locuitorii din Județul Alba au la dispoziție preluarea GRATUITĂ de la domiciliu a deșeurilor de echipamente electrice
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:20Tragedie în Bihor: un adolescent de 15 ani și-a pierdut viața după ce s-a înecat în Balta de la Șimian
- 22:10Verdict în dosarul lui Wiz Khalifa: Tribunalul Constanța respinge cererea de revizuire în dosarul consumului de cannabis
- 20:59Tânăr de 24 de ani, arestat după ce a convins o copilă de șapte ani să îi trimită materiale pornografice. Cum a racolat-o
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























