Advertising
Bătaie violentă între adolescenți, în Bistrița-Năsăud. Elev de 14 ani, internat după ce a fost atacat de un coleg

Bătaie violentă între adolescenți, în Bistrița-Năsăud. Elev de 14 ani, internat după ce a fost atacat de un coleg
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 27 ian. 2026, 15:03
Elev de 14 ani, internat după ce a fost atacat de un coleg
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:32Lovitură uriașă în retail: frații Pavăl preiau Carrefour România, decizie finală a Consiliului Concurenței
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























