Advertising
Bărbat rătăcit, găsit de către jandarmii montani

Bărbat rătăcit, găsit de către jandarmii montani
Scris de Monica Ghinet Publicat: 23 aug. 2022, 08:33
Luni, 22.08.2022, în jurul orei 10.00, efective de jandarmi din cadrul Postului de Jandarmi Montan Șugag, au fost solicitate prin S.N.U.A.U. 112, să intervină în zona Tău Bistra, pentru a recupera un bărbat care s-a rătăcit.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 19:04Problema urșilor din România, pe masa Comisiei Europene. ”Incidentele continuă să atingă cote alarmante”
- 15:42Profeția lui Călin Georgescu începe să prindă contur: apă cu porția și facturi de patru ori mai mari
- 11:40Germania înregistrează un val de recruți! Interesul pentru armată crește brusc după noul program militar
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























