Advertising
Accident în Gârbova de Jos. Patru femei au ajuns la spital

Accident în Gârbova de Jos. Patru femei au ajuns la spital
Scris de Monica Ghinet Publicat: 12 dec. 2020, 13:00
La data de 10 decembrie 2020, în jurul orei 11.40, pe DN 1, pe raza localității Gârbova de Jos, un tânăr de 25 de ani, din localitatea Biia, județul Alba, în timp ce conducea un autoturism, în direcția Teiuș – Aiud, a intrat în coliziune cu un autovehicul, condus de o femeie de 30 de ani, din Ocna Mureș, care se deplasa pe direcția Aiud - Teiuș.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:42Profeția lui Călin Georgescu începe să prindă contur: apă cu porția și facturi de patru ori mai mari
- 11:40Germania înregistrează un val de recruți! Interesul pentru armată crește brusc după noul program militar
- 11:36WhatsApp introduce o funcție nouă de siguranță: cum verifici dacă un număr necunoscut este de încredere
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























