Advertising
A ieșit la plimbare cu un autoturism neînmatriculat! Acum are dosar penal

A ieșit la plimbare cu un autoturism neînmatriculat! Acum are dosar penal
Scris de Monica Ghinet Publicat: 5 nov. 2021, 12:02
La data de 4 noiembrie 2021, în jurul orei 19.00, polițiștii Secției 9 Poliție Rurală Câmpeni au depistat un bărbat, de 46 de ani, din comuna Avram Iancu, în timp ce conducea, pe raza comunei, un autoturism neînmatriculat.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:24Cum a apărut Florin Piersic la 90 de ani. Maestrul a participat la Piatra Fest 2026
- 14:15Orange anunță schimbări la tarifele de roaming, la început de sezon estival
- 13:39Călin Georgescu avea dreptate. De la 1 iulie, românii vor plăti facturi mai mari la apă: „Urmează o criză teribilă!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























