Advertising
A alimentat mașina și a plecat fără să plătească. Acum are dosar penal pentru furt

A alimentat mașina și a plecat fără să plătească. Acum are dosar penal pentru furt
Scris de Monica Ghinet Publicat: 13 aug. 2020, 14:24
Poliţiştii Biroului de Ordine Publică din Alba Iuia l-au depistat pe un bărbat de 35 de ani, din Alba Iulia ca persoană bănuită de comiterea unui furt semnalat poliţiei la data de 12 august 2020, în jurul orei 13.00, de către reprezentanţii unei staţii de carburanţi din Alba Iulia.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:16Trump sare în ajutorul Venezuelei, după cele două cutremure devastatoare: „SUA sunt pregătite”
- 08:05Accident la o trecere de pietoni din Timișoara! O adolescentă de 17 ani a ajuns la spital după ce motocicleta a căzut peste ea
- 08:01Presa maghiară: 32 de șoferi români au încercat să păcălească radarele e-SIGUR. Greșeala care îi poate băga după gratii
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























