Advertising
35 de șoferi, lăsați pietoni într-o săptămână

35 de șoferi, lăsați pietoni într-o săptămână
Scris de Monica Ghinet Publicat: 12 iul. 2022, 11:50
Poliţiştii din judeţul Alba au aplicat peste 920 de amenzi şi au reţinut 35 de permise de conducere, în cadrul unei acţiuni de creştere a siguranţei rutiere care s-a desfăşurat în săptămâna precedentă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:13Polițist criminalist de 29 de ani, găsit fără viață în locuința sa. Colegii au dat alarma după ce nu s-a prezentat la serviciu
- 21:30Bebeluș de 4 luni, salvat dintr-o maşină încuiată accidental în Alba Iulia. Un jandarm aflat în timpul liber a intervenit rapid
- 21:26Fostul ministru în Guvernul Bolojan, Bogdan Ivan, implicat într-un accident de mașină | VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























