Advertising
22 de tone de îngrăşăminte chimice, depozitate în loc neprotejat

22 de tone de îngrăşăminte chimice, depozitate în loc neprotejat
Scris de Monica Ghinet Publicat: 8 oct. 2020, 13:12
Poliţiştii din Alba au indisponibilizat peste 22 de tone de îngrăşăminte chimice, care erau depozitate în loc neprotejat. Faţă de reprezentanta societății comerciale care le deţinea a fost întocmit dosar penal.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:40Germania înregistrează un val de recruți! Interesul pentru armată crește brusc după noul program militar
- 11:36WhatsApp introduce o funcție nouă de siguranță: cum verifici dacă un număr necunoscut este de încredere
- 09:52Tinerii României, prinși între sărăcie, abandon școlar și plecarea din țară. Cifrele care arată un tablou dureros
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























