Advertising
11 șoferi au rămas fără permis. Polițiștii au dat peste 600 de sancțiuni în perioada 30 ianuarie - 5 februarie

11 șoferi au rămas fără permis. Polițiștii au dat peste 600 de sancțiuni în perioada 30 ianuarie - 5 februarie
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 7 feb. 2023, 17:23
Alte 6 sancțiuni contravenționale au fost aplicate la acte normative speciale, care reglementează transportul de persoane.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:49Etapa a doua de înscriere la grădiniță: ce trebuie să știi înainte de 26 iunie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























