Advertising
UN PRIMAR DIN CĂLĂRAȘI ÎȘI TAIE SALARIUL ȘI CERE ELIMINAREA FUNCȚIEI DE VICEPRIMAR, ÎN NUMELE AUSTERITĂȚII

UN PRIMAR DIN CĂLĂRAȘI ÎȘI TAIE SALARIUL ȘI CERE ELIMINAREA FUNCȚIEI DE VICEPRIMAR, ÎN NUMELE AUSTERITĂȚII
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 16 sept. 2025, 18:55
Primarul comunei Independența, Gabriel Rădulescu, a decis să facă economii la buget prin reducerea salariilor din administrație.
Citește și
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:23Adrian Veștea se va întâlni cu George Simion înainte de vot. ”Sunt un om al dialogului și al consensului”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News
























