Advertising
Teodorovici dă în judecată PSD, după ce a rămas fără funcție

Teodorovici dă în judecată PSD, după ce a rămas fără funcție
Scris de Marius Paul Publicat: 27 nov. 2019, 10:14
Teodorovici acționează PSD în instanță și contestă deciziile politice.
Citește și
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























