Silvestru Șoșoacă: „Regret că n-am îmblânzit-o pe Diana acum 2-3 ani, când a luat-o razna”

Silvestru Șoșoacă: „Regret că n-am îmblânzit-o pe Diana acum 2-3 ani, când a luat-o razna”
"Dacă aș fi îmblânzit-o de atunci, cred că acum ar fi fost cu picioarele pe pământ"
Silvestru Șoșoacă a declarat, luni seara, că regretă că nu s-a impus mai devreme în fața senatoarei.
Silvestru Șoșoacă spune că dacă ar fi făcut acest lucru și ar fi „pus-o la punct” pe soția sa, situația actuală a partidului nu ar mai fi fost cea din prezent.
„Regret că n-am pus-o la punct acum vreo 3 ani, doi ani și jumătate, când a început s-o ia razna. Atunci încă se mai putea. Am lăsat-o, am zis «hai că nu mai devine luptătoarea, dacă o îmblânzesc, nu mai e luptătorul ăla din arenă» și, într-adevăr, acolo chiar are nevoie de foarte multă forță.
Dacă aș fi îmblânzit-o de atunci, cred că acum ar fi fost cu picioarele pe pământ și nu s-ar fi întâmplat prăbușirea SOS-ului și a mișcării naționaliste”, a declarat Silvestru Șoșoacă, la un post TV.
Citește și:
- 21:57 - Trump neagă blocarea negocierilor cu Iranul: „Dialogul continuă fără întrerupere”
- 20:38 - Declarațiile controversate ale Dianei Șoșoacă după incidentul cu drona de la Galați: „NATO și UE vor război în România”
- 19:38 - Oana Gheorghiu: Deficiențele din companiile de stat au adus României sancțiuni de aproape 200 de milioane de euro
- 15:28 - Comisia Europeană cere eliminarea controalelor la frontierele interne în mai multe state din spațiul Schengen
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News














