Advertising
SEDIUL CENTRAL AL AUR, VANDALIZAT ÎN BUCUREȘTI

SEDIUL CENTRAL AL AUR, VANDALIZAT ÎN BUCUREȘTI
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 31 oct. 2025, 08:51
Sediul central al Alianței pentru Unirea Românilor (AUR) din București a fost vandalizat
Citește și
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:23Adrian Veștea se va întâlni cu George Simion înainte de vot. ”Sunt un om al dialogului și al consensului”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News
























