Advertising
SCANDAL uriaș pe plata cash - Premierul: „E normal că-i doare, că nu mai au cum să cheltuie şpaga”

SCANDAL uriaș pe plata cash - Premierul: „E normal că-i doare, că nu mai au cum să cheltuie şpaga”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 1 nov. 2023, 08:36
Premierul Marcel Ciolacu a vorbit despre limitarea plăților cash care a stârnit numeroase controverse în spațiul public
Citește și
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























