Advertising
RAREȘ BOGDAN: „SUNT ORE CRUCIALE! STĂM BINE, IAR BAZINELE ELECTORALE SUNT MOBILIZATE. NU PĂRĂSIȚI SECȚIILE DE VOT”

RAREȘ BOGDAN: „SUNT ORE CRUCIALE! STĂM BINE, IAR BAZINELE ELECTORALE SUNT MOBILIZATE. NU PĂRĂSIȚI SECȚIILE DE VOT”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 24 nov. 2024, 19:39
Prim-vicepreședintele Partidului Național Liberal (PNL), Rareș Bogdan, a transmis un mesaj plin de determinare cu doar câteva ore înainte de închiderea urnelor, subliniind participarea masivă a românilor la alegeri. Potrivit acestuia, prezența la vot este estimată să depășească pragul de 9 milioane de cetățeni, marcând o mobilizare fără precedent.
Citește și
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























