Advertising
RAREȘ BOGDAN PROPUNE PNL SĂ INTRE ÎN OPOZIȚIE: SĂ LĂSĂM PSD SĂ GUVERNEZE CU AUR SAU CU CINE OR DORI EI

RAREȘ BOGDAN PROPUNE PNL SĂ INTRE ÎN OPOZIȚIE: SĂ LĂSĂM PSD SĂ GUVERNEZE CU AUR SAU CU CINE OR DORI EI
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 2 dec. 2024, 09:11
Rareș Bogdan, fost prim-vicepreședinte al PNL, a cerut duminică seară, după ce a văzut rezultatele exit-poll, ca PNL să intre în opoziție.
Citește și
- 08:05Reuniunea Coaliției de Voință pentru Ucraina, la Paris, în ajunul paradei de Ziua Naţională a Franţei. Nicușor Dan participă la ambele evenimente
- 07:39Dan Dungaciu:”Nu cred că vom avea un nou guvern în această săptămână. Alegerile anticipate, singura soluție pentru ieșirea din criză”
- 07:17Consultări decisive la Palatul Cotroceni. Nicușor Dan, față în față cu liderii fostei coaliții, ASTĂZI, la ora 09:00
- 07:11Radu Miruță: „România va ajunge la 5% din PIB înainte de 2035”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























