Advertising
RAREȘ BOGDAN, MESAJ TRANȘANT PENTRU PARTENERII DE COALIȚIE: EU NU DORESC SĂ MĂ AȘEZ LA MASĂ CU PSD. CE SE VA ÎNTÂMPLA CU ALIANȚA PSD-PNL DUPĂ ALEGERI

RAREȘ BOGDAN, MESAJ TRANȘANT PENTRU PARTENERII DE COALIȚIE: EU NU DORESC SĂ MĂ AȘEZ LA MASĂ CU PSD. CE SE VA ÎNTÂMPLA CU ALIANȚA PSD-PNL DUPĂ ALEGERI
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 12 sept. 2024, 09:40
Coaliția se clatină după scandalul pensiilor! Liberalii spun că nu mai vor să stea la masă cu PSD și prevestesc noaptea cuțitelor lungi pentru Marcel Ciolacu. Rareș Bogdan spune că cei mai mulți membri din PNL își doresc o alianță de dreapta după alegeri, asta deși liderul PSD insistă că va numi un premier liberal dacă va ajunge la Cotroceni.
Citește și
- 08:24Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:14Adrian Veștea nu a primit votul de învestire. Președintele Nicușor Dan va convoca noi consultări
- 08:04Donald Trump amenință țările NATO care nu au susținut operațiunea SUA împotriva Iranului
- 07:53Tensiuni între Kiev și Minsk: Putin intervine după avertismentul lui Zelenski
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























