Advertising
Miron Mitrea, despre MEGA-dosarul șpăgii de 20 de milioane de euro de la Otopeni: „Rareș Bogdan a fost ținta”

Miron Mitrea, despre MEGA-dosarul șpăgii de 20 de milioane de euro de la Otopeni: „Rareș Bogdan a fost ținta”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 10 apr. 2023, 08:56
Consultantul politic este de părere că ținta a fost Rareș Bogdan
Citește și
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:42Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News
























