Advertising
MINISTRUL ENERGIEI A CONVOCAT MIERCURI O ŞEDINŢĂ CU TOŢI PRODUCĂTORII DE ENERGIE DIN ROMÂNIA

MINISTRUL ENERGIEI A CONVOCAT MIERCURI O ŞEDINŢĂ CU TOŢI PRODUCĂTORII DE ENERGIE DIN ROMÂNIA
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 17 iul. 2024, 13:25
La final, ministrul Energiei va susţine o conferinţă de presă
Citește și
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























