Advertising
MARIUS LULEA (AUR) ACUZĂ: „STATUL A ALOCAT 17 MILIARDE PENTRU ÎNARMARE, ÎN TIMP CE ROMÂNII SUPORTĂ RESTRICȚII”

MARIUS LULEA (AUR) ACUZĂ: „STATUL A ALOCAT 17 MILIARDE PENTRU ÎNARMARE, ÎN TIMP CE ROMÂNII SUPORTĂ RESTRICȚII”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 17 sept. 2025, 08:22
Statul face împrumuri de miliarde de euro în timp ce românilor li se impun măsuri draconice de la o lună la alta! Sunt acuzațiile lansate de prim-vicepreședintele partidului AUR, Marius Lulea. Acesta mai spune că statul a dat pentru înarmare 17 miliarde de euro.
Citește și
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:23Adrian Veștea se va întâlni cu George Simion înainte de vot. ”Sunt un om al dialogului și al consensului”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News
























