Advertising
Ludovic Orban și Rareș Bogdan au făcut baie de mulțime la Alba Iulia.

Ludovic Orban și Rareș Bogdan au făcut baie de mulțime la Alba Iulia.
Scris de Radu Ciobotea Publicat: 1 dec. 2019, 12:49
Premierul României, Ludovic Orban și europarlamentarul Rareș Bogdan au făcut baie de mulțime, duminică, la Alba Iulia, unde s-au aflat în vizită de Ziua Națională.
Citește și
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























