Advertising
Ludovic Orban își plânge de milă după demitere și îl atacă pe Nicușor Dan. „Eu nu m-aș fi dat afară”

Ludovic Orban își plânge de milă după demitere și îl atacă pe Nicușor Dan. „Eu nu m-aș fi dat afară”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 20 nov. 2025, 21:28
Ludovic Orban a ieșit public să vorbească despre momentul în care a fost eliberat din funcția de consilier prezidențial.
Citește și
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News























