Advertising
LIGIA DECA ANUNȚĂ 100 MILIOANE DE LEI PENTRU SĂPTĂMÂNA VERDE ÎN ȘCOLI, DE LA MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI ADMINISTRAȚIA FONDULUI DE MEDIU

LIGIA DECA ANUNȚĂ 100 MILIOANE DE LEI PENTRU SĂPTĂMÂNA VERDE ÎN ȘCOLI, DE LA MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI ADMINISTRAȚIA FONDULUI DE MEDIU
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 24 oct. 2024, 13:58
Ministrul Educației - Ligia Deca a anunțat că 100 de milioane de lei vor fi distribuiți către școlile din toată țara, prin inspectorate, pentru activități din Săptămâna Verde
Citește și
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:23Adrian Veștea discută cu George Simion. Soarta noului Guvern se decide la sediul AUR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News
























