Advertising
ILIE BOLOJAN: „NU AM MAI PĂSTRAT LEGĂTURA CU IOHANNIS, DAR TRANSFERUL A FOST CIVILIZAT”

ILIE BOLOJAN: „NU AM MAI PĂSTRAT LEGĂTURA CU IOHANNIS, DAR TRANSFERUL A FOST CIVILIZAT”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 13 mar. 2025, 20:47
Președintele interimar Ilie Bolojan a declarat că nu a mai păstrat legătura cu Klaus Iohannis după preluarea mandatului, precizând că tranziția responsabilităților a decurs „civilizat și bine”.
Citește și
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























