Advertising
ILIE BOLOJAN: „NU AM MAI PĂSTRAT LEGĂTURA CU IOHANNIS, DAR TRANSFERUL A FOST CIVILIZAT”

ILIE BOLOJAN: „NU AM MAI PĂSTRAT LEGĂTURA CU IOHANNIS, DAR TRANSFERUL A FOST CIVILIZAT”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 13 mar. 2025, 20:47
Președintele interimar Ilie Bolojan a declarat că nu a mai păstrat legătura cu Klaus Iohannis după preluarea mandatului, precizând că tranziția responsabilităților a decurs „civilizat și bine”.
Citește și
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























